Doprava při nákupu nad 2 000Kč ZDARMA
Neohodnoceno

konopný CBG olej 10% 10ml

MTC olej s obsahem CBG 10%

Skladem
Kód: 304
1 099 Kč –9 % 999 Kč
Kategorie: Oleje
cbg
Akce Novinka
1 099 Kč –9 %

CBG olej značky Marie a Jana je vyrobený z legálních odrůd konopí a je obohacený o kanabigerol. Kanabigerol je svými účinky velice podobný CBD, ale v rostině je ho méně. Olej je asi nejoblíbenější forma užívání CBG. Díky balení ve formě kapek s praktickým kapátkem lze aplikovat přesnou dávku přímo pod jazyk nebo přimíchat do pití či jídla. S příchutí tropického manga. Neobsahuje více jak 0,3% THC. Kanabigerol má mnoho pozitivních účinků na tělo i ducha. Více o cbd si můžete přečíst zde.

Vyrobeno v ČR.

 

Dávkování CBG oleje

  •  aplikujte pod jazyk nebo přimíchejte do pití či jídla 6 kapek 2x denně, každý člověk je jedinečný a potřebuje jinou dávku, proto berte  uvedené dávkování pouze orientačně a začněte na nižších dávkách (např. polovičních) a zvyšujte postupně dle vlastních potřeb

 

Kolik mg je jedna kapka CBG oleje?

10 ml má přibližně 250 kapek. Zde jsou příklady pro různé obsahy:

  • 5% olej / 500mg / 10 ml - 500mg děleno 250 kapkami jsou 2mg v jedné kapce

  • 10% olej / 1000mg / 10 ml - 4mg v jedné kapce

  • 20% olej / 2000mg / 10 ml - 8mg v jedné kapce

 

 

Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Po otevření skladujte při 3-8°C.

Zboží je baleno do neprodyšného obalu, díky kterému zůstanou vlastnosti zachovány.

Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.

U doručování produktu bude dopravce kontrolovat plnoletost adresáta.

Produkty se svým označením jsou ve shodě s Evropským právem. Ve všech nabízených výrobcích je méně než 0.3 % THC a všechna osiva co používáme jsou certifikovaná a jsou na listu schválených odrůd pro pěstování, sklizeň i zpracování v EU.