Doprava při nákupu nad 2 000Kč ZDARMA

Proč pít konopný čaj

Jestliže vyměníte večerní šálek kávy za konopný čaj, navodíte si příjemnou relaxační náladu. Váš organismus se zbaví stresu a nahromaděných toxických látek.

Proč pít konopný čaj

V případě, že nás trápí nespavost nebo podrážděnost vinou nadměrného stresu, měli bychom nejprve hledat pomoc v přírodě. V mnoha případech totiž zcela zbytečně saháme po lécích, které nám mohou způsobit například závislost. A to především v případě, kdy svůj problém nekonzultujeme s lékařem, ale poradíme se pouze s internetem.

  • Jestliže chceme svůj organismus vhodným způsobem uklidnit a naučit se relaxovat, pak je k dispozici některý druh čaje.

Je totiž známá věc, že mnoho lidí prostě neumí „vypnout“ a odpočívat. Jedním k produktů, který vám může účinně pomoci navodit si klidový režim, je konopný čaj. Používá se při stresu, neklidu nebo prostě pro možnost uvolnění po náročném dni.

  • Čaj v žádném případě nebude působit omamně, takže se nemusíte obávat žádných vedlejších účinků v podobě „rauše“.

  • Obsah THC, který tyto stavy způsobuje, je natolik mizivý, že nemá na lidský organismus prakticky žádný vliv.

Flavonoidy a terpeny

V konopném čaji je obsažena nejen látka CBD, která má právě za úkol zklidnit vaši mysl a v organismu navodit tu pravou pohodu, ale také tu najdete celou řadu vitamínů, minerálů, flavonoidů a terpenů.

  • Flavonoidy jsou pro náš organismus velice důležité zejména proto, že jsou významnými antioxidanty.

Antioxidanty potřebuje naše tělo především ve stresovém období a také při špatných stravovacích návycích. Konzumace CBD čaje vám tedy může pomoci vyplavit z těla nebezpečné škodliviny. Další zmíněnou a méně známou látkou jsou terpeny.

  • Terpeny jsou přírodní sloučeniny, které dodávají rostlině specifickou vůni.

Nenacházejí se tedy pouze v konopí, ale v podstatě v každé rostlině. Některé terpeny vznikly jako ochrana samotné rostliny proti některému druhu stresu nebo jako obrana proti predátorům.

  • V konopí jsou všechny tyto složky dokonale vyvážené, a proto mohou poskytovat účinnou pomoc při stresu lidského organismu.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení