Doprava při nákupu nad 2 000Kč ZDARMA

Kosmetika s konopím

Mezi produkty s konopím patří také kosmetika. Ta má za úkol pokožku zklidnit a pomoci s její regenerací. Mezi kosmetické produkty patří také vlasová kosmetika.

Kosmetika s konopím

Konopí už dávno není synonymem „rauše“ a s tím spojených nepříjemných a nežádoucích následků. V současné době je možné vypěstovat celou řadu druhů, u nichž lze hodnoty CBD uměle zvyšovat a zároveň snižovat THC. Jaký to má význam? Právě THC je látkou, která je zodpovědná za euforické stavy po požití.

  • Produktů, které jsou běžně nabízené, se ale v žádném případě nemusíte obávat.

  • Rozhodně neslouží k tomu, aby se jejich konzument takzvaně „sjel“.

Jedná se o produkty, které mají docela jiný úkol. Jsou určené především pro pomoc při řešení nespavosti anebo snižování nervozity, která pramení zejména ze stresu.

Konopná kosmetika

Konopí lidé využívají už po staletí. Za tu dobu přišli na to, že není prospěšné pouze pro naši psychiku, ale pro celou tělesnou schránku. Z konopí se proto vyrábí také kosmetika, která může pomoci řešit celou řadu dermatologických nedostatků. Vhodná je pro každou věkovou skupinu. Svou oblibu získává zejména u mladých lidí, kteří mají problematickou pleť.

  • Kosmetika s cannabidiolem se řadí mezi kosmetiku přírodní.

  • Neobsahuje tedy žádné chemické přísady, ale pouze přírodní složky.

Tyto produkty se mohou využívat nejen pro ošetření problematické pleti, ale také pro posílení a oživení vlasů a vlasové pokožky. Tato kosmetika je také vhodná pro sportovce, kteří mají za sebou namáhavé a vysilující sportovní výkony.

  • Někdy je naše tělo tak unavené, že nedokáže navodit klidový stav a odpočívat.

  • V tom případě je vhodné vyzkoušet čaj s konopím anebo konopný olej.

  • Ten se dá aplikovat buď přímo do úst anebo přidat do pokrmu či nápoje.

Rady, jak konopné produkty správně používat, najdete u prodejců. Mohou vám také doporučit vhodné dávkování. To je pro začátečníky velice důležitá informace. Mohou vám také pomoci vybrat ten pravý produkt, který vám napomůže získat opět životní optimismus.