Doprava při nákupu nad 2 000Kč ZDARMA

Kanabigerol

CBG neboli kanabigerol je látka obsažená v konopí, která se vyznačuje dlouhou řadou účinků pozitivně působících na lidský organismus.

Kanabigerol cbg

Rostlina konopí nebo také cannabis obsahuje více než stovku nejrůznějších sloučenin – tzv. kanabinoidů. Jednou z nich je také látka kanabigerol (CBG). CBG je považován za velkého konkurenta látka s dlouhou řadou zdravotních benefitů CBD. Podle provedených studií má totiž i CBG značné zdravotní přínosy. Ačkoliv se řadí mezi méně známé kanabionoidy, může vám přinést značnou úlevu a také navodit pocit štěstí a lepší nálady.

CBG nemá na rozdíl od THC omamné a psychoaktivní účinky, jeho používání je tak zákonem povoleno.

Účinky CBG

Pozitivními účinky na lidský organismus možná budete velmi příjemně překvapeni. V jakých oblastech vám může CBG pomoci? Pokud vás trápí třeba nekvalitní spánek a ráno se probouzíte nevyspalí a bez energie, pak vám v této oblasti může právě CBG přinést značné zlepšení. Zajistí vám nejen lepší usínání, ale také plnohodnotný a hluboký spánek, který je pro regeneraci a odpočinek těla velmi důležitý. Usnete také jako když vás do vody hodí. Už vás tak nečeká zdlouhavé počítání oveček a zírání do stropu. Konečně se budete moci vyspat jako šípková Růženka.

CBG je i jakýmsi ´´antidepresivem´´. Dokáže si tak poradit se špatnou náladou a nervozitou. Při jeho užívání totiž dochází k blokaci serotoninových receptorů v mozku.

Nejste zrovna dvakrát při chuti, co se jídla týče? I tady jste na správné adrese Kanabigerol totiž povzbuzuje chuť k jídlu.

CBG olej

Forem CBG, ve kterých jej můžete užívat je hned několik. Jednou z nich je olej. CBG konopný olej s kapátkem je oblíbenou formou k užívání této látky. Jednoduše si jej podle potřeby aplikujete na nebo pod jazyk a brzy se dostaví účinek.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení