Doprava při nákupu nad 2 000Kč ZDARMA

Kanabigerol

CBG neboli kanabigerol je látka obsažená v konopí, která se vyznačuje dlouhou řadou účinků pozitivně působících na lidský organismus.

Kanabigerol cbg

Rostlina konopí nebo také cannabis obsahuje více než stovku nejrůznějších sloučenin – tzv. kanabinoidů. Jednou z nich je také látka kanabigerol (CBG). CBG je považován za velkého konkurenta látka s dlouhou řadou zdravotních benefitů CBD. Podle provedených studií má totiž i CBG značné zdravotní přínosy. Ačkoliv se řadí mezi méně známé kanabionoidy, může vám přinést značnou úlevu a také navodit pocit štěstí a lepší nálady.

CBG nemá na rozdíl od THC omamné a psychoaktivní účinky, jeho používání je tak zákonem povoleno.

Účinky CBG

Pozitivními účinky na lidský organismus možná budete velmi příjemně překvapeni. V jakých oblastech vám může CBG pomoci? Pokud vás trápí třeba nekvalitní spánek a ráno se probouzíte nevyspalí a bez energie, pak vám v této oblasti může právě CBG přinést značné zlepšení. Zajistí vám nejen lepší usínání, ale také plnohodnotný a hluboký spánek, který je pro regeneraci a odpočinek těla velmi důležitý. Usnete také jako když vás do vody hodí. Už vás tak nečeká zdlouhavé počítání oveček a zírání do stropu. Konečně se budete moci vyspat jako šípková Růženka.

CBG je i jakýmsi ´´antidepresivem´´. Dokáže si tak poradit se špatnou náladou a nervozitou. Při jeho užívání totiž dochází k blokaci serotoninových receptorů v mozku.

Nejste zrovna dvakrát při chuti, co se jídla týče? I tady jste na správné adrese Kanabigerol totiž povzbuzuje chuť k jídlu.

CBG olej

Forem CBG, ve kterých jej můžete užívat je hned několik. Jednou z nich je olej. CBG konopný olej s kapátkem je oblíbenou formou k užívání této látky. Jednoduše si jej podle potřeby aplikujete na nebo pod jazyk a brzy se dostaví účinek.